Skupinové kurzy plavání | Hotel Relax Inn

Vaničkování

S vaničkováním lze začít již od ukončeného 6 týdne. Je skvělým pomocníkem pro začátek mateřství. Nejen, že miminku pomáhá ke kvalitnějšímu spánku, trávení a zbavení plynatosti, ale má dlouhodobý pozitivní vliv na jeho vývoj. Při plavání dochází především k posílení břišního a zádového svalstva.

Pyšníme se největší vaničkou v Praze s příjemně teplou vodou 34-37 stupňů celsia.

Plavání kojenců

kurzy pro kojence jsou určené pro děti ve věku 6-12 měsíců. Slouží především k osvojení dovedností ve vodním prostředí, jako je celková tělesná koordinace, orientace a reflexy. Ale také k utužení vztahu mezi rodičem a dítětem.

Soukromý bazén hotelu RelaxInn nabízí dokonale rodinné a klidné zázemí, které je ideálním začátkem pro Vás i Vaše nejmenší. Bazén o rozměrech 7x3 metry s příjemně teplou vodou 31-32 stupňů si zamilujete a budete se zde cítit jako doma. 

K dispozici Vám bude náš tým vyškolených a přátelských lektorů s širokou praxí a zkušenostmi s dětmi obecně. 

Zakládáme si na kvalitě výuky a spokojenosti našich zákazníků, proto jsou kurzy vedeny v malých skupinách v maximálním počtu 6 dětí. Zaručíme Vám tím i individuální přístup lektorů.

Plavání batolat

Kurzy batolat jsou určené pro děti od 1-3 let. Cílem tohoto kurzu není naučit děti plavat, avšak jsou velkým mezníkem při utužování vztahů a důvěry mezi dítětem a rodičem, podporují koordinaci a motoriku. Také přispívají ke správnému držení těla a kvalitnímu spánku. 

Soukromý bazén hotelu RelaxInn nabízí dokonale rodinné a klidné zázemí, které je ideálním začátkem pro Vás i Vaše nejmenší. Bazén o rozměrech 7x3 metry s příjemně teplou vodou 31-32 stupňů si zamilujete a budete se zde cítit jako doma.

Naši zkušení a usměvaví lektoři jsou školeni dle moderní metodiky a zastávají heslo škola hrou. K dispozici máme spoustu moderních pomůcek a hraček.

Zakládáme si na kvalitě výuky a spokojenosti našich zákazníků, proto jsou kurzy vedeny v malých skupinách v maximálním počtu 6 dětí. Zaručíme Vám tím i individuální přístup lektorů, na které se můžete vždy obrátit.

Předplavecká přípravka

Naše předplavecká přípravka je určena pro děti ve věku 3-5 let a již bez nutné pomoci doprovodu. Lektorka s dětmi ve vodě pracuje již sama. Nebojte se však, celou lekci můžete sledovat a v případě potřeby je možná i účast rodiče. Odvážnější rodiče si mohou v čase lekce například odskočit na kafíčko.:)

Kurz mohou navštěvovat nejen začátečníci, ale i středně pokročilé děti ve věku 3-5 let. Během kurzu se děti naučí orientaci nad i pod vodní hladinou, splývání, skoky do vody, kraulový a znakový kop nohami, prsový pohyb pažemi a další prvky plavecké techniky.

Naše sympatické a zkušené lektorky si Vaše děti jistě zamilují. Zakládáme si na spokojenosti našich zákazníků a kvalitě výuky, proto vedeme kurzy s maximálním počtem 6 dětí v kurzu.

KONTAKTY

Martin Šťastný
+420 776 602 161
info@psperla.cz
---
Veronika Šťastná
+420 777 901 347
info@psperla.cz

ADRESA - ŠUTKA

AQUACENTRUM ŠUTKA
Čimická 848/41
182 00 Praha 8 – Kobylisy
www.sutka.eu

ADRESA - VYSOČANY

HOTEL RELAX INN ****
Novovysočanská 163/25
190 00 Praha 9 - Vysočany
www.relaxinn.cz